Izby v našom penzióne

7 lôžková poschodová izba s tzv. víškou

Izba je situovana na poschodí penziónu. Je štandardne 7 lôžková. V prvom obytnom priestore sa nachádza manželská posteľ s možnosťou prístelky. Poschodie je vybavené 4 samostatnými lôžkami. Priestory majú vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút, umyvadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navhrnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby zákazníka.

3 lôžková izba s prísteľkou

Izba je situovaná v prízemí penziónu, vpravo od recepcie. Je štandardné 3 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút, umyvadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.

4 lôžková izba

Izba je situovaná na poschodí. Je štandardne 4 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút, umývadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.

Ceny ubytovania & Dôležité informácie

Cenník ubytovania - minimálne 2 noci

Akceptujeme platbu kartou. 

Ubytovanie poskytujeme minimálne na dve noci, a to piatok, sobota, nedeľa. 

V prípade ubytovania na jednu noc je cena na osobu/noc 40€

Rezervácie na ubytovanie prijímame len formou mailu: info@holotechviska.sk

Noc / osoba                                  30 €
Noc / dieťa do 10 rokov               15   
Daň z ubytovania os./noc              1 €

Raňajky / osoba                            klasické 6,50 €, veľké 7,50€