Izby v našom penzióne

Zistiť dostupnosť

7 lôžková poschodová izba s tzv. "víškou"

Izba je situovaná na poschodí penziónu. Je štandardne 7 lôžková. V prvom obytnom priestore sa nachádza manželská posteľ s možnosťou prísteľky. Poschodie je vybavené 4 samostanými lôžkami. Priestory majú vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchový kút, umyvadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby zákazníka.


3 lôžková izba s prísteľkou

Izba je situovaná v prízemí penziónu, vpravo od recepcie. Je štandardne 3 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchový kút, umyvadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.

Zistiť dostupnosť

Zistiť dostupnosť

4 lôžková izba

Izba je situovaná na poschodí. Je štandardne 4 lôžková s možnosťou prísteľky. Izba má vlastné sociálne zariadenie ( WC, sprchový kút, umyvadlo), televíziu, telefón a pripojenie k internetu (Wifi). Samozrejmosťou je klimatizačná jednotka. Izba je navrhnutá v duchu tradičnej architektúry interiéru s ohľadom na dnešné potreby štandardného zákazníka.


Ceny ubytovania & dôležité informácie

Cenník ubytovania

Noc / osoba

25 €

Noc / dieťa*

15 €* do 10 rokov
Daň z ubytovania osoba/noc 1 €

Raňajky 5€ / osoba